ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

Üretimini yapmakta olduğumuz endüstriyel ürünlerimiz.

Tam Yağlı Süt Tozu


Yüksek kaliteli yağlı inek sütünün pulverize edilerek kurutulmasıyla üretilmektedir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has krem veya sarı renkte,kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

 

Yağsız Süt Tozu


Yüksek kaliteli yağsız inek sütünün pulverize edilerek kurutulmasıyla üretilmektedir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has krem veya sarı renkte,kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

Yağsız Peyniraltısuyu Tozu


Çeşitli peynirlerden elde edilen taze peyniraltısularının, pulverize edilerek kurutulmasıyla üretilmektedir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has akışkan toz yapıda, krem veya sarı renkte, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

Demineralize Peyniraltısuyu Tozu


%50 Demineralize
%70 Demineralize
Çeşitli peynirlerden elde edilen taze peyniraltısularının öncesinde nanofiltrasyon ünitesinde demineralize edilmesi ve pulverize edilerek kurutulmasıyla üretilmektedir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has krem veya sarı renkte, kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

Krema


%65 Yağlı
Yüksek kaliteli inek sütünden separatör ile alınan krema pastörize edilerek elde edilir. Hiçbir işlem yapmadan tüketilebilir. Kendine has krem renkte, kendine has kıvam ve yapıda, homojen, pürüzsüz, parlak görünümlü ve lekesiz.

 

zeminsiz_logo
Atatürk Mahallesi Ali Kemal Erdem bulvarı No:41 
Merkez / BURDUR
 
iletisim@sutofis.com.tr